اخبار > استودیو معماری داخلی ۲


  چاپ        ارسال به دوست

استودیو معماری داخلی ۲

 
مرکز معماری ایران نزدیک به چهارده سال تجربه برگزاری دوره های مختلف معماری و معماری داخلی را دارد؛ با این وجود دوره حاضر بازبینی شده و ارتقا یافته دوره های سابق است . «استودیو معماری داخلی» شامل دو مبحث مهارتی و عملی است ، در بخش مهارتی دانشجویان آموزشِ کامل نرم‌افزار راینو ، پلاگین TSpline  و کارگاه دو روزه Illustrator  را آموزش خواهند داشت . مدرس مباحث فوق مهندس حسن‌اسناوندی است . اسناوندی تجربه تدریس ورک‌شاپ‌های DEFAB و ساخت سرپناه حیاط مرکز معماری را در کارنامه دارد . کلاس طراحی دیتیل را امیر‌حسین‌تبریزی تدریس می‌کند. آشنایی با مهارت‌های نجّاری و آهنگری و بازدید‌ از بازارهای مصالح و آشنایی با اتصالات و اقسام مصالح ، محور اصلی کلاسِ تبریزی است . با توجه به اینکه موضوع طراحی این دوره بازسازی ساختمان مرکز معماری ایران است ، مهندس مجتبی فاطمی متخصص سازه که بیش از ۳۰سال اجرای پروژه های مختلف ساختمانی و عمرانی را بعهده داشته ، بعنوان مدیرعامل و نماینده هیئت مدیره مرکز معماری ایران در این دوره حضور خواهد داشت و علاوه بر طرح خواسته های کارفرما ، دانشجویان را راهنمایی خواهد کرد تا پروژه های طراحی شده حداکثر قابلیت اجرا را داشته باشد . مبحث استودیو و روند طراحی معماری این پروژه بر عهده ی مهندس مهدی کامبوزیا خواهد بود ، کامبوزیا افتخارات و جوایز داخلی و بین المللی متعددی در طی این سال هاکسب کردند و محل توجّه کارشناسان و داوران مسابقه‌های داخلی و بیرونی بوده است. 
 برنامه‌ریزان دوره یادشده تمام هم‌و‌غم‌شان، طراحی جزئیات وارد بر مسائل مسیر طراحی است. به‌همین خاطر اساتید کلاس‌های طراحی دیتیل و استودیو، یعنی: امیر‌حسین‌تبریزی و مهدی‌کامبوزیا، کانون بحث‌هایشان جزئیات و نسبت میان طراحی و مراتب اجرایی است. 
شرایط شرکت در «استودیو معماری داخلی»، علاوه بر حضور در مصاحبه حضوری و ارائه پورتفولیو و یا رزومه نوشتاری و همچنین داشتن حداقل کارشناسی معماری‌ یا گذراندن دوره‌های معماری معتبر با ارائه مدرک است. واضح است و همه‌مان اتفاق نظر داریم که، با مدرک دوره یا دانشگاه، هیچ‌کس معمار نشده است، با این حال، به شرکت‌کنندگان این دوره، در‌صورت احراز شرایط حضور و کسب نمره لازم، مدرک TUVNORD از آلمان تقدیم می‌شود. ظرفیت دوره‌ای که توضیحات مختصر آن را خواندید، محدود است. اگر مایل به شرکت در این دوره هستید، زودتر برای نام‌نویسی اقدام کنید.
برنامه ریزی و مدیریت این دوره با میلاد عبادی می باشد. شما می توانید از طریق آد رس الکترونیکی با ایشان در ارتباط باشید:
milad.ebadi@outlook.com
 


١٧:٠٠ - يکشنبه ١٩ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ١٥٣٤    /    تعداد نمایش : ١٥٩٦مطالب علمی
سایر بخش ها