مطالعه و پذیرفتن آیین نامه ثبت نام الزامیست

قوانین و مقررات

توصیه می شود قبل از ثبت نام قوانین و مقررات را بدقت مطالعه بفرمایید

1. ارائه شماره تلفن استاد به دانشجو خلاف قوانین موسسه است.

2. در صورت تجاوز تعداد غیبت های دانشجو از حد مجاز، استاد مختار است مانع حضور دانشجو در کلاس شود. (حضوری و آنلاین)

3. در صورت تشخیص استاد مبنی بر عدم صلاحیت دانشجو برای شرکت در دوره، استاد مختار است مانع حضور دانشجو در کلاس شود. (حضوری و آنلاین)

4. کپی و پخش جزوات مجموعه خلاف مقررات موسسه است و پیگرد قانونی دارد. (حضوری و آنلاین)

5. کپی و پخش فیلم دوره های آنلاین یا صدای ضبط شده دوره های حضوری خلاف مقررات موسسه است و پیگرد قانونی دارد.

6. دانشجو موظف است در صورت صلاحدید استاد صدا و تصویر خود را در کلاس به اشتراک بگذارد. (آنلاین)

 

1. شرایط پرداخت شهریه:

الف)    دانشجو موظف است مبلغ باقیمانده شهریه را بر اساس جدول زمانبندی اعلام شده، قبل از اتمام  دوره پرداخت نماید و در صورت عدم پرداخت، موسسه می تواند از ادامه دسترسی دانشجو به کلاس آنلاین جلوگیری بعمل آورد.

ب)   در صورت پرداخت اینترنتی شهریه دقت فرمایید حتما عبارت خرید موفقیت آمیز برایتان نمایان شود. در صورت عدم تکمیل عملیات پرداخت نام شما در دوره ثبت نخواهد شد.

 

2. شرایط کلی ثبت نام:

الف)   در صورت عدم حضور فعال دانشجو در کلاس، به تشخیص استاد، دسترسی دانشجو به کلاس مسدود خواهد شد.

ب)   تصمیم گیری در مورد ارائه یا عدم ارائه ویدئو دوره آنلاین، به عهده موسسه مرکز معماری ایران است و دانشجو حق هیچ گونه اعتراضی ندارد.

پ)   تاریخ اعلام شروع دوره ها در سایت حدودی است و حتماً به هنگام شروع قطعی دوره همکاران از طریق پیام رسان های جمعی و یا تماس تلفنی شما را آگاه خواهند کرد.

ت)   هر ساعت آموزشی 45 الی 50 دقیقه است (به صلاحدید استاد)

ث)   موسسه مجاز است با توجه به شرایط به مدت دوماه زمان شروع کلاس ها را از تاریخ اعلام شده جا به جا نماید و دانشجو حق هیچ گونه اعتراضی ندارد.

ج)   در صورت نیاز به تشکیل کلاس های فوق العاده و یا جبرانی به علت عدم تشکیل کلاس یا به علت تعطیلات رسمی و یا حوادث غیر مترقبه، موسسه در تعیین روز و ساعات آنها بر اساس شرایط، استاد درس مربوطه کاملا مختار خواهد بود.

چ)   مدارک پایان دوره حداقل2 ماه پس از اتمام دوره صادر و تحویل دانشجویان می گردد. در صورت عدم حضور دانشجویان جهت دریافت مدرک، مرکز معماری ایران تا 6 ماه پس از اتمام دوره موظف به ارائه گواهینامه می باشد و در قبال ارائه مدرک به دانشجویانی که پس از 6 ماه از اتمام دوره مراجعه می نمایند، هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

ح)   دانشجو ملزم است برای شرکت در دوره های آنلاین وسایل مورد نیاز از قبیل لپ تاپ، کامپیوتر، موبایل یا تبلت هوشمند و ... را فراهم کند.

خ)   تهیه سرویس اینترنت مناسب برای شرکت در کلاس های آنلاین بر عهده دانشجو است و موسسه هیچ تعهدی در قبال قطع شدن یا سرعت پایین سرویس اینترنت دانشجو ندارد.

د)   دانشجو پیش از شروع دوره باید از کافی بودن حجم مصرفی سرویس اینترنت اطمینان حاصل کند. موسسه هیچ تعهدی در قبال حجم مصرفی اینترنت دانشجو ندارد.

ذ)   موسسه در قبال خطاها یا وقفه های احتمالی از سرور اصلی بستر کلاس های آنلاین هیچ مسئولیتی ندارد.   

ر)   دانشجو موظف است در صورت صلاحدید استاد برای به اشتراک گذاشتن صدا یا تصویر مشکلات احتمالی را برطرف کند.

ز)   دانلود، ضبط یا ارسال فیلم دوره های آنلاین به هیچ عنوان مجاز نیست و در صورت نقض این بند موسسه حق پیگیری قانونی از طریق مراجع ذی صلاح را خواهد داشت.

ژ)   دانشجو موظف است برای شرکت در کلاس های آنلاینی که نیاز به نرم افزار دارند، پیش از شروع جلسه اول از نصب نرم افزار اطمینان حاصل کند.

س)   در صورت ارائه فیلم کلاس آنلاین توسط مرکز معماری ایران، دانشجویان حداکثر به مدت 7 روز از زمان بارگذاری فیلم، فرصت بازدید فیلم را خواهند داشت و پس از این مدت، فیلم کلاس از دسترس خارج خواهد شد.

ش)   استاد مختار است در صورت تشخیص رعایت نشدن قوانین کلاس دانشجو را از ارسال نظر یا شرکت در کلاس منع کند.

ص)   دانشجو موظف است پیش از شروع دوره فیلم راهنمای نحوه حضور در بستر کلاس های آنلاین را با دقت مشاهده کند.

ض)   در صورت بروز مشکل از دیتا سنتر امکان تاخیر شروع کلاس وجود خواهد داشت. دانشجو موظف است به مدت یک سوم زمان کلاس منتظر رفع مشکل بماند. طبیعتا بعد از رفع مشکل کلاس از سر گرفته خواهد شد. اگر مشکل فنی بیش از یک سوم زمان کلاس طول کشید، کلاس لغو به زمانی دیگر موکول خواهد شد. زمان برگزاری جلسه جبرانی از سمت مسئول مربوطه اعلام خواهد شد.

ط) انتخاب پلتفرم برگزاری کلاس آنلاین بر عهده موسسه است و هر گونه تغییری در پلتفرم برگزاری تنها با نظر موسسه امکان پذیر است لذا تغییر پلتفرم ارائه شده بدون تایید موسسه تخلف محسوب می شود.

ظ) کلاس‌های آنلاین مرکز معماری ایران تنها بر روی اپلیکیشن دسکتاپ مخصوص مجموعه قابل اجراست. برای حضور در کلاس ها نیاز به دستگاه های مجهز به سیستم عامل ویندوز (کامپیوتر، لپ تاپ و...)  است و کلاس ها بر روی سیستم عامل های دیگر (اندروید، ios و ...) قابل اجرا نخواهد بود.

ع) برای شرکت در کلاس ها نیاز به ویندوز 10 است، لطفا پیش از آغاز کلاس دستگاه مجهز به ویندوز 10 را فراهم آورید.

1.شرایط انصراف دانشجو:

الف)     در صورتیکه تاخیر شروع دوره بیش از دو ماه از تاریخ اعلام شده باشد، در صورت انصراف دانشجو قبل از شروع دوره، مبلغ شهریه بدون کسر وجه مسترد می گردد.

ب)        در صورتیکه دانشجو قبل از شروع دوره اقدام به انصراف نماید، 50 درصد کل مبلغ شهریه دوره کسر (بدون احتساب تخفیف تعلق گرفته به دوره) خواهد گردید. حداقل یک روز قبل از شروع دوره می بایست درخواست انصراف توسط دانشجو ارائه گردد..

ج)        انصراف دانشجو پس از شروع دوره به هیچ عنوان امکانپذیر نیست و دانشجو موظف است کلیه مبالغ متعهد شده را پرداخت نماید و در صورت غیبت و عدم پرداخت مابقی شهریه ، حق ثبت نام در هیچکدام از دوره های مرکز معماری را نخواهد داشت .

 

2.شرایط انتقال دانشجو:

الف)      انتقال دانشجو از یک دوره به دوره دیگر در مرکز معماری ایران بطور کلی ممنوع و غیرقابل قبول است.

توصیه: لطفاً به هنگام ثبت نام به سیلابس دوره، روز برگزاری، نام دوره و ... دقت فرمایید زیرا پس از پرداخت و ثبت نام قطعی به هیچ عنوان امکان انتقال یا انصراف از دوره مقدور نیست.

 

1. در زمان های برگزاری جشنواره های تخفیف، کد تخفیف دوره ها غیر فعال خواهند شد.

2. برای اعمال تخفیف دوره از طریق کدهای تخفیف، تنها از یک کد می توان برای هر دوره استفاده کرد.

3. امکان اعمال تخفیف پس از پرداخت شهریه دوره وجود ندارد.

1. کپی و پخش سوالات و پاسخنامه آزمون ها خلاف مقررات موسسه بوده و پیگرد قانونی دارد.

2. در زمان شرکت در آزمون به تایم آزمون دقت شود، پس از پایان تایم در نظر گرفته شده صفحه ثبت پاسخ به صورت خودکار بسته می شود.

3. در صورت وجود هر گونه مشکل در ورود به آزمون با مسئول دپارتمان مربوطه در ارتباط باشید.

مرکز معماری ایران